Kolagen w innowacyjnej formule

Jesteś w bezpiecznym procesie zakupowym

Gwarancja oryginalnego produktu

1. Wybierz pakiet
POMYSŁ NA
PREZENT
BEAUTIFUL - Najkorzystniejszy wybór!

Z tym pakietem Twoja cera, włosy, paznokcie oraz stawy będą utrzymane w znakomitej formie na długi czas. To również idealna możliwość, aby podzielić się opakowaniami z mamą, siostrą czy przyjaciółką.

4 opakowania + 2 gratis

Łącznie: 6 opakowań

534 zł 380.00 zł
PRETTY - Najczęściej wybierany

Optymalna opcja, aby cieszyć się rezultatami kuracji. Dzięki trzem opakowaniom FizzyCollagen+ przekonasz się jak znaczące zmiany pojawią się w Twoim organizmie i zakochasz się w spektakularnych efektach!

2 opakowania + 1 gratis

Łącznie: 3 opakowania

267 zł 200.00 zł
LOVELY – Startowy

Z jednym opakowaniem FizzyCollagen+ odkryjesz jego wspaniały smak i zaskakujące efekty. Zapewniamy, że zapragniesz sięgnąć po więcej :)

1 opakowanie

89.00 zł

Jeśli chcesz, wybierz produkt dodatkowy:

ÉleverLash - 99 zł

Dłuższe rzęsy po 14 dniach? Spektakularne efekty po miesiącu stosowania? TAK! Poznaj już dziś innowacyjną odżywkę do rzęs, która nada Twojemu spojrzeniu zupełnie nowego wymiaru. Dodaj Eleverlash do zamówienia i ciesz się długimi, zalotnymi rzęsami przez długi czas.

Kupując ÉleverLash z FizzyCollagen+ oszczędzasz aż 40 zł

BEZPIECZEŃSTWO

FizzyCollagen+ to w 100% bezpieczny produkt. Jego unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalny rezultat bez efektów ubocznych

GWARANCJA

Gwarantujemy, że składniki naszych produktów są najwyższej jakości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby był najlepiej przyswajalne oraz bezpieczne.

POUFNOŚĆ

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.

PEWNA WYSYŁKA

Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres. Zostaniesz poinformowany o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

ZAMÓW TELEFONICZNE

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie. Zadzwoń do nas (22) 53 53 770 (telefon czynny w godzinach 8.30-16.30), podaj dane do realizacji zamówienia, a kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

2. Wypełnij formularz
Czy możliwa jest wysyłka za granicę?
Dlaczego muszę podać nr telefonu?
3. Wybierz sposób odbioru:
4. Wybierz sposób płatności
5. Potwierdź zamówienie:

Podsumowanie zamówienia:
Proszę wybrać zestaw

Przesyłka: 20

Mam kod rabatowy
Razem do zapłaty: 20

Regulamin

Gwarancja prywatności Twoich danych.

Złóż zamówienie
wczytywanie dostępnych Access Pointów...
wczytywanie dostępnych miast...